دکتر مریم لطفی زاد

دکتر مریم لطفی زاد

تجریش / خیابان شریعتی / نرسیده به پل رومی / جنب پمپ بنزین اسدی / برج نگین الهیه/ طبقه چهارم / واحد 402

تزریق چربی به واژن

 

تزريق چربی به واژن

 

تزریق چربی به واژن

 

تزريق چربی به واژن جديدترين و موثرترين روش جوانسازی واژن محسوب مي شود. در اين مقاله اطلاعات جامعی در مورد تزريق ژل به واژن و تزريق چربی به واژن و لابياماژور ، روش انجام و مزايای انها ارائه می دهيم.

 

  تزريق ژل به واژن

 

تزریق ژل به واژن

 

امروزه تزريق ژل های أسيد هيالورونيك با دانسيتی بالا نظير ژويدرم يكي از روش های مؤثر جوانسازی واژن به شمار مي ايد . تزريق ژل با بی حسی موضعی كاملا بدون درد در مدت ده دقيقه در محيط كاملا خصوصی كلينيك دكتر مريم لطفی زاد جراح زيبايی زنان انجام مي شود و دوره نقاهت خاصی به جز عدم رابطه جنسی تا سه روز ندارد .

ماندگاری ژل تزريق شده بين هشت تا ده ماه در افراد مختلف متفاوت است و بر حسب تمايل می توان تزريق را تكرار كرد.عارضه احتمالی تزريق ژل تجمع ان و يا ايجاد حساسيت و واكنش الرژيك است كه ندرتا تخليه ان نياز می شود.

 

تزريق چربی به واژن

 

تزریق چربی به واژن

 

تزريق چربی اتولوگ از جنس بدن خود فرد Labia Majora Fat Injection در سالهای اخير در كشورهای پيشرفته مورد استقبال زيادی قرار گرفته است. ناحيه تناسلی زنان بر اثر عواملی نظير افزايش سن ، كاهش وزن و تغييرات هورمونی و بارداری دستخوش تغييرات ناخوشايند ظاهري نظير چين و چروك ، شلی و افتادگی پوست و تيرگی رنگ ان مي گردد كه تنها راه ايمن و مؤثر تزريق چربی جهت جبران چربی از دست رفته می باشد.

انجام تزريق چربی نيز نظير تزريق فيلر با بی حسی موضعی و كاملا بدون درد در كلينيك انجام شده حدود يك ساعت طول می كشد و بيمار يك ساعت بعد از عمل مرخص است.

 

جهت اطلاعات هزينه و تعيين وقت مشاوره و مشاهده گالری تصاوير قبل و بعد با شماره مطب  2272184 -021 می توانيد تماس حاصل نماييد .

 

روش تزريق چربی

 

ابتدا ناحيه مورد نظر، نظير شكم يا ران كه دارای چربی اضافي است مشخص شده و پس از ضد عفونی محلولی حاوی ليدوكايين و آدرنالين بنام تامی سنت به زير جلد تزريق می شود . تزريق اين محلول سبب سست شدن چربی و كشيده شدن آن توسط دستگاه بادی جت در مرحله بعدی می شود.

چربي كشيده شده پس از آماده سازی توسط كانولاهای بسيار ظريفی به نواحی لابياماژور و پوبيس ( بر حسب تمايل بيمار) تزريق می شود و نتيجه شگفت انگيز آن فورا بعد از اتمام تزريق قابل مشاهده است گرچه معمولا ما مقادير بيشتری چربی تزريق می كنيم تا جبران جذب نرمال چربی را كه دو ماه اول رخ می دهد بگيرد. 

 

دستورات قبل از تزريق چربی به واژن

 

آمادگی قبل از تزریق چربی به واژن

 

١- قطع مصرف داروهای رقيق كننده خون نظير بروفن و اسپيرين و ويتامين E از دو هفته قبل از عمل

٢- قطع مصرف الكل و سيگار و دخانيات از دو هفته قبل

٣- استحمام روز قبل و شيو موهای ناحيه تناسلی

٤- مصرف مايعات زياد از دو روز قبل

٥- چون تزريق با بی حسی انجام می شود نيازی به ناشتا بودن ندارد .

 

 

دستورات بعد از تزريق چربی به واژن

 

١- رانندگی تا سه روز مجاز نمی باشد.

٢- مصرف آنتی بيوتيك و مسكن تجويزی به صورت منظم

٣- استراحت در منزل تا دو روز بعد از عمل

٤- استحمام ٤٨ ساعت بعد به صورت ايستاده مجاز است.

٥- عدم استفاده از وان و جكوزی تا يك ماه

٦- شروع كار و فعاليت های عادی از روز سوم عمل مجاز است.

٧- از ورزش و ارتباط جنسی تا سه هفته خودداری نماييد.

٨- استفاده از گن شكمی تا يك ماه بعد از عمل توصيه می شود .

 

عوارض احتمالی تزريق چربی

 

به ناحيه ژنيتال نادر و شامل تورم و التهاب ، درد و بی حسی هستند كه موقت بوده و رفع مي شوند.

تزريق چربی به ناحيه تناسلی به تنهايی يا همراه با ساير جراحی های زيبايی نظير لابیاپلاستی و تنگ كردن واژن قابل انجام مي باشد.

 

جهت اطلاعات هزينه تزريق چربی به واژن به تنهايی يا همراه با ساير جراحی های زيبايی نظير لابياپلاستی و تنگ كردن واژن و ليزر واژن مي توانيد با شماره مطب 021-22721841 تماس حاصل نماييد.

مقالات پیشنهادی
ارسال نظر
نظرات کاربران

1: شادي:سلام و خسته نباشيد سوالي راجب تزريق چربي دارم تزريق چربي به كدام قسمت هاي ناحيه تناسلي ميشه انجام داد چون فكر مي كنم غير از قسمت وسط ناحيه بالاي تناسليم هم نياز داره و اينكه با بي حسيه يا با بي هوشي؟

سلام عزيزم تزريق چربي به ناحيه تناسلي شامل تزريق چربي به واژن ( قسمت وسط و پايين ناحيه تناسلي ) و تزريق چربي بِه قسمت بالا اصلاحا پوبيس يا عانه مي تًواند باشد در صورت تمايل و نياز افراد به قسمت بالايي هم تزريق مي كنيم معمولا با بي حسي موضعي براحتي و كاملا بدون درد انجام مي شود

2: ساره:سلام خسته نباشین خانوم دکتر. ببخشید سوالی ک واسم پیش اومده اینه وقتی تزریق چربی به ناحیه لابیای ماژور و عانه انجام میگیره ماندگاریش تا چندساله و زیباییش چند سال ماندگاره؟ تو بعضی از سایتا بعضی از دکترای زنان و زیبایی نوشته بودن مدت ماندگاریش کمه و بعده یکی دوسال نیاز به تزریق مجدده. و سواله دیگم اینه ک اگه به لابیای ماژور چربی تزریق شه و ناحیه عانه هم بخوام چربی تزریق کنم هزینه اش خیلی بیشتر میشه؟ با تشکر

سلام عزيزم ماندگاری تزريق چربی به ناحيه تناسلی بيشتر از ساير نقاط بدن است و با روش ما معمولا بسيار طولانی ده ساله است هزينه تزريق چربی به ناحيه عانه كمتر از تزريق چربی به لابيا است جهت اطلاعات دقيق با مطب ٢٢٧٢١٨٤١ تماس بگيريد.

3: دریا:ایا تزریق چربی به واژن و لایبا شرایط سن دارد یا خیر اگر دارد تا چه سنی مجاز به انجام این کا ر است

سلام عزيزم از ١٨ سال تا٥٠سال قابل انجام است.