دکتر مریم لطفی زاد

دکتر مریم لطفی زاد

تجریش / خیابان شریعتی / نرسیده به پل رومی / جنب پمپ بنزین اسدی / برج نگین الهیه/ طبقه چهارم / واحد 402

جراحی لابیا، جراحی زیبایی زنان، بهترین دکتر لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی ماژور

لابیا یک بخش از دستگاه تناسلی زنانه است که شامل دو قسمت لابیاماژور و لابیامینور می باشد.لابیاماژورها همان لابیاهای بیرونی هستند که بالشتک های چربی اطراف واژن را تشکیل می دهند.لابیامینورها لبه های پوستی کناره دهانه واژن هستند.

در قسمت بالایی لابیاها، کلیتوریس که ارگان حس جنسی زنانه است، واقع شده است.

در برخی موارد شکل ظاهری لابیامینور و ماژور یا کلیتوریس بزرگ بوده و فرد اعتماد به نفس لازم را جهت روابط زناشویی از دست می دهد.

دکتر مریم لطفی زاد، بهترین جراح زیبایی زنان

دکتر مریم لطفی زاد، بهترین جراح زیبایی زنان، دارای مدرک پزشکی از دانشگاه تورنتوی کانادا با کمک جدیدترین تکنیک های روز دنیا نظیر لیزر، فرم و رنگ و حجم دلخواه را به ناحیه تناسلی و واژن شما می دهند.

لابیاماژور چیست؟

لابیاماژورها دو لایه پوستی و زیرپوستی متشکل از چربی هستند که از ناحیه شرمگاهی(پوبیس یا عانه) تا ناحیه پرینه ادامه دارند.نقش آنها محافظتی و زیبایی است.

در برخی موارد بدلیل افزایش سن، کاهش وزن، بارداری یا ورزش شدید حجم چربی موجود در لابیاماژورها،کاهش یافته و بافت آن دچار شلی و چروک می گردد.

جراح زیبایی زنان با انجام جراحی لابیاپلاستی ماژور و در برخی موارد تزریق چربی Fat Injection، یا تزریق ژل و لیزرنواقص را رفع کرده و بهترین نتیجه زیبایی حاصل می شود.

لابیامینور چیست؟

دو لایه پوستی هستند که در دو سمت واژن قرار دارند.شکل و فرم و رنگ آنها در نژادهای مختلف، متفاوت است ولی در مواردی که بدلیل بزرگی بیش از حد سبب آزردگی و نیز مشکلات زیبایی نظیر تیرگی و عدم تقارن شوند نیاز به جراحی لابیاپلاستی ماژور پیش می آید.

این جراحی همزمان با عمل کلیتوریس(کلیتورال هود ریداکشن یا هودکتومی) و نیز لیزر روشن کننده ناحیه ژنیتال همزمان قابل انجام است.

دکتر مریم لطفی زاد بهترین جراح زیبایی زنان در تهران بعد از مشاوره و معاینه کامل با شما و مشاهده آلبوم عکس های قبل و بعد لابیاپلاستی بهترین روش جراحی زیبایی واژن را انتخاب کرده و نتیجه زیبایی مطلوب حاصل می شود.

راههای ارتباطی با دکتر لطفی زاد:

شماره مطب: 22721841

شماره همراه: 09374938476

اینستاگرام: Jarahezanan@

مقالات پیشنهادی
ارسال نظر