دکتر مریم لطفی زاد

دکتر مریم لطفی زاد

تجریش / خیابان شریعتی / نرسیده به پل رومی / جنب پمپ بنزین اسدی / برج نگین الهیه/ طبقه چهارم / واحد 402

سفید کردن واژن

 سفيد كردن واژن

يكي از روش های مدرن جراحی زيبايی زنان ، سفيد كردن واژن می باشد كه امروزه در بين خانم ها بسيار رايج شده است . با انجام روشن سازی واژن ، تيرگی پوست ناحيه تناسلی و قسمت های اطراف نظير لابيامينور و پرينه و مقعد و كشاله رانها و خط باسن رفع می شود.

 

سفید کردن واژن با لیزر

 

علل تيرگی واژن:

تيرگی ناحيه تناسلی در برخی افراد به صورت مادرزادی موجود است كه البته دردوران بلوغ شدت پيدا می كند ولی در بيشتر موارد علل تيرگی واژن عبارتند از :

 

١- افزايش سن :همزمان با افزايش سن بدليل تغييرات بافت كلاژن و شاخی پوست بر اثر تغييرات هورمونی بافت ناحيه تناسلی دچار تيرگی می گردد.

٢- مرطوب بودن ناحيه تناسلی

٣- پوشيدن لباس های زير تنگ و غير نخی

٤- اصطكاك پوست ناحيه تناسلی بر اثر برخی ورزش ها

٥- ژنتيك

٦- بارداری و تغييرات هورمونی حاصله

 

رفع تيرگی واژن

يكی از روش های موثر در رفع تيرگی واژن و جوانسازی واژن انجام ليزر موناليزاتاچ با هندپيس whitening آن مي باشد. طبق اخرين مقالات علمی ميزان موفقيت اين روش چنانچه با دستگاه ليزر موناليزاتاچ انجام شود حداقل هشتاد درصد می باشد.

 

آيا سفيد كردن واژن با ليزر دردناك است؟

با انجام بی حسی موضعی توسط پماد بی حسی و مسكن تجويزی توسط پزشك ليزرسفيدكننده واژن كاملا بدون درد انجام می شود. تعداد جلسات موردنياز ليزرواژن از نظر دكتر لطفی زاد ، جراح زيبايی زنان تعداد جلسات بين يك تا سه جلسه متفاوت است و اين تفاوت بسته به شدت تيرگی پوست دارد ولی با انجام حتی يك جلسه نيز نتايج چشمگيری مشاهده می شود ولی جهت حصول بهترين نتيجه زيبايی انجام سه جلسه توصيه می شود . 

 

ماندگاری روشن سازی واژن

ليزر بليچينگ واژن ماندگاری طولانی و در بسياری از موارد دايمی دارد و بزرگترين مزيت آن اين است كه با انجام آن خيلی سريع بهترين نتيجه روشن سازی را بدون عارضه نتيجه می دهد . لازم به توضيح است كه بسياری از كرم ها و محلول های روشن كننده دارای ماده سرطانزای هيدروكينون است و اصلا توصيه نمی شوند.

 

فواصل جلسات ليزر روشن كننده واژن

فواصل جلسات بين ٣٠تا٤٥ روز يك بار بايد باشد در اين مدت لإيه های پوستی كه أشعه ليزر CO2 FRACTIONAL به آن تابانده شده است ريزش پيداكرده و پوست روشن و بشاش جديدی از زير شروع به پيدايش می كند.

 

 دستورات قبل از ليزر روشن كننده واژن

ناحيه تناسلی سه روز قبل شيو شده و شب قبل از انجام ليزر نيز بايد مجددا استحمام انجام شود انجام ليزر روشن كننده در افراديكه به بيماری های پوستی نظير ليكن پلان و ويتيليگو و زگيل تناسلی يا تبخال تناسلی دچار هستند و يا از قرص راكوتان استفاده می كنند ابدا توصيه نمی شود همراه داشتن يك دامن يا شلوار نسبتا گشاد روز ليزر توصيه می شود انجام ليزر سرپايی در مطب بوده وحدود نيم ساعت طول می كشد و نياز به همراه ندارد.

 

مراقبت های بعد از ليزر روشن كننده واژن

  • - استعمال پماد مسكن و ترميمی كه توسط پزشك تجويز می شود تا يك هفته روزی دوبار
  • اجتناب از رابطه جنسی تا سه روز
  • اجتناب از ورزش تا يك هفته
  • خشك نگاه داشتن موضع بخصوص پس از هر بار شستشو با سشوار
  • پوشيدن لباس زير نخی و نسبتا گشاد تا سه روز

 

ليزر روشن كننده واژن در كلينيك دكتر مريم لطفی زاد جراح زيبايی زنان توسط پيشرفته ترين دستگاه ليزر موناليزاتاچ به تنهايی يا همراه با ساير جراحی های زيبايی نظير لابياپلاستی و ليزر تنگ كننده واژن انجام می گردد. جهت اطلاعات هزينه و پكيج های مختلف تخفيف با شماره مطب 22721841 _021 در تمام ساعات روز می توانيد تماس حاصل نماييد.

 

جهت اطلاعات بيشتر مطالعه مقاله ليزر واژن توصيه می شود.

مقالات پیشنهادی
ارسال نظر
نظرات کاربران

1: ازاد:سلام خسته نباشید ببخشید خانم دکتر شما اکانته تلگرام ندارید که بتونم باهاتون صحبت کنم؟ اخه من اینستاگرام ندارم

سلام عزیزم خير متاسفانه ندارم اما می تونید سوالاتتان را در همین سایت بپرسید جواب داده میشود.