لابیاپلاستی |عمل لابیاپلاستی


لابیاپلاستی چیست هدف ازعمل جراحی لابیا یا لابیاپلاستی،کاهش سایز لابیا مینورمی باشد.جهت انجام عمل لابیاپلاستی انتخاب یک جراح حاذق که آموزش و مهارت های لازم جهت  انجام جراحی زیبایی دستگاه تناسلی زنان را دارا باشد ضروری است .

دکتر مریم لطفی زاد با گذراندن دوره آموزشی در کشور کانادا سابقه انجام هزاران عمل موفقیت آمیز در کارنامه درخشان خود دارند.

چه کسی کاندید انجام عمل لابیاپلاستی است؟

فرم ظاهری لابیا مینور ( لبه های اطراف واژن) در افراد مختلف متفاوت است . در بسیاری از موارد علت بزرگی لابیا مینور و عدم تقارن آنهامادرزادی و در برخی موارد بدلیل اختلالات هورمونی یا بارداری و یا خود ارضائی می باشند.

بیشتر خانم ها مایل به انجام عمل لابیا بدلایل زیبایی می باشند گرچه برخی افراد بدلیل داشتن علائمی نظیر:

احساس درد و ناراحتی حین مقاربت جنسی

ناراحتی حین انجام فعالیت های ورزشی یا با پوشیدن لباس های تنگ

انحراف و پخش جریان ادراری

بوی بد و مشکلات بهداشتی ناحیه تناسلی

تیرگی رنگ لابیا و عدم تقارن آنهاو بالا بردن اعتماد به نفس جهت انجام این عمل اقدام می کنند.

عمل لابیاپلاستی تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی می تواند انجام شده و حدودا" بین 30 تا 45 دقیقه طول کشیده وچنانچه با بی حسی انجام شود نیاز به همراه نداشته و فرد پس از نیم ساعت مرخص است. 

امروزه روش ارجح انجام عمل زیبایی لابیا ، انجام آن تحت بی حسی موضعی است که کاملا بدون درد بوده و در یک محیط کاملا خصوصی کلینیک توسط خانم دکتر لطفی زاد جراح زیبایی زنان انجام شده و از لحاظ هزینه نیز بسیار مناسب تر از بی هوشی می باشد. هزینه عمل لابیاپلاستی می تواند تحت پوشش بیمه قرار گیرد و جهت مراجعین تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته ایم.

عوارض عمل لابیاپلاستی

انجام عمل لابیا توسط یک جراح ماهر و آشنا به جدیدترین تکنیک های جراحی روز دنیا هیچ عارضه ای نداشته و بهبودی پس از عمل بدلیل گردش خونی بالای این ناحیه بسیار سریع بوده و تمام بیماران 3 روز پس از عمل می توانند فعالیت های عادی خود را از سر گیرند.

درد مختصر محل عمل با مصرف مسکن های تجویزی پس از عمل جراحی کاملا" قابل کنترل است.

عمل لابیاپلاستی می تواند به تنهایی و یا همراه با عمل تنگ کردن واژن و تزریق چربی در لابیا ( به منظور برجسته سازی و رفع تیرگی رنگ لابیا)  و یا با کاهش سایز کلیتوریس - عمل کلیتورال هود ریداکشن ( در صورت تمایل) انجام شود . لابیاپلاستی با لیزر نیز توسط دکتر مریم لطفی زاد انجام می شود،

گالری عکس های قبل و بعد از عمل لابیا پلاستی جهت مشاهده در مطب موجود است.

هزینه عمل لابیاپلاستی در ایران 

جهت اطلاع از هزينه عمل  لابیا پلاستی مي توانيد با تلفن 22721841 در تمام ساعات روز تماس حاصل نمایید.

سئوالات رايج جراحي لابياپلاستي

١- أيا انجام جراحي لابياپلاستي به بي هوشي و بستري در بيمارستان نياز دارد؟ 

خير جراحي لابياپلاستي به بي هوشي و بستري نياز نداشته و به طور سرپايي كاملا بدون درد با بي حسي موضعي در كلينيك قابل انجام است بنابراين علاوه بر اجتناب از عوارض بي هوشي ، در هزينه جراحي نيز صرفه جوبي قابل توجهي مي شود

٢- من تابحال ازدواج نكرده و بأكره هستم أيا لابياپلاستي سبب اسيب بكارتم مي شود؟ 

خير به هيچ وجه، از لحاظ اناتومي لابيامينور ها با فاصله از هايمن در قسمت خارجي دستگاه ژنيتال واقع شده اند لذا امكان اسيب بكارت بر اثر جراحي أصلا بوجود نمي ايد . بيشتر مراجعين ما دختر خانم هاي مجرد هستند كه جهت افزايش اعتماد به نفس خود قبل از شروع رابطه جنسي جراحي را انجام مي دهند. 

٣- من وأهمه دارم كه جاي عمل جراحي باقي بماند چكار بايد كرد؟

با انتخاب لابياپلاستي به روش ليزري كه بدون بخيه ( يا تعداد كمي بخيه ظريف زير جلدي در صورت نياز ) مي باشد و برايتان انجام مي دهيم جاي عمل جراحي معمولا باقي نمي ماند. 

٤- آيا اين جراحي سبب كاهش ميل جنسي من در اينده مي شود؟ 

لازم به توضيح است كه اعصاب حسي فقط در ناحيه كليتوريس موجود هستند لذا با انجام لابياپلاستي مطلقا اختلال ميل جنسي پيش نيامده و حتي بالعكس با افزايش اعتماد به نفس فرد سبب افزايش ان مي گردد. 

٥- من ساكن تهران نيستم ايا مي توانم يك روزه جهت انجام ان به تهران بيايم ؟ 

بله با هماهنگي قبلي با مطب يك روزه جهت انجام اين جراحي به تهران أمده و همان روز عصر به شهرتان مراجعت نماييد

٦- هزينه لابياپلاستي چقدر است؟ 

پاسخ اين سوْال بسته به انجام لابياپلاستي شما به روش جراحي پلاستيك يا ليزر دارد . معمولا هزينه لابياپلاستي با ليزر مختصري بيشتر است. در برخي افراد كه تمايل به انجام همزمان عمل كليتوريس ( كليتورال هود ريداكشن ) و تزريق چربي به لابياماژور و يا ليزر روشن كننده ناحيه تناسلي دارند با انتخاب پكيج هاي مختلف جراحي تخفيف قابل توجهي در هزينه ها داده مي شود جهت اطلاعات دقيق هزينه و پكيج ها لطفا با مطب 021 22721841  تماس حاصل نماييد 

٧- جهت رفع تيرگي پوست ناحيه تناسلي همزمان با لابياپلاستي چه روشي را توصيه مي كنيد؟ 

دو روش تزريق چربي و ليزر موناليزاتاچ با هندپيس whitening   جهت روشن سازي واژن بكار مي بريم كه انتخاب يكي يا هر دوي انها بستگي به شدت تيرگي رنگ پوست شما دارد كه در جلسه معاينه تعيين مي كنيم 

٨- من ساكن ايران نيستم ولي تعريف شما را به عنوان بهترين جراح لابياپلاستي زياد شنيده ام أيا امكان مشاوره از راه دور برايم وجود دارد كه چه جراحي هايي نياز دارم تا در اولين فرصت جهت جراحي به شما مراجعه كنم ؟ 

بله عزيزم از طريق دايركت پيج اينستاگرامم jarahezanan@  و إرسال تصاوير به ان مي توانيد مشاوره كامل داشته باشيد. 

زمان انتشار: چهارشنبه 10 خرداد 1396 (9 ماه قبل)
تعداد بازدید: ۱۸۲۴۹۵