عمل زیبایی واژن |جراحی زیبایی واژن| جراحی واژن

 

عمل زیبایی واژن |جراحی زیبایی واژن| جراحی واژن                                                                      


عمل زیبایی واژن،جراحی زیبایی واژن ،جراحی واژن

جراحی زیبایی تنگ کردن واژن یا پرینورافی یک نوع عمل جراحی ترمیمی و زیبائی واژن محسوب شده که هدف آن تنگ کردن واژن می باشد. همزمان با جراحی زیبایی واژن ، عمل( لابیاپلاستی )نیز در جهت تکمیل عمل زیبایی قسمت خارجی واژن می تواندانجام شود.            

جهت انجام جراحی زیبایی واژن و حصول بهترین نتیجه انتخاب یک جراح زیبایی زنان حاذق اهمیت بسیاری دارد.

دکتر مریم لطفی زاد جراح و متخصص زنان با گذراندن دوره آموزشی در کشور کانادا سابقه انجام موفقیت آمیز هزاران مورد جراحی زیبایی واژن را در کارنامه درخشان خود دارند.

چه کسانی  کاندید عمل جراحی زیبایی واژن  می باشند؟

بسیاری از خانم ها با افزایش سن و یا پس از بارداری و زایمان و یا تغییرات وزن و یا حتی افراد زایمان نکرده ( بدلایل ژنتیکی دارای شلی بافت های پرینه ) از گشادی واژن و کاهش میل جنسی و عدم رضایت همسرشا ن در رابطه زناشویی شاکی هستند. برخی از افراد در رسیدن به ارگاسم ( اوج لذت جنسی) دچار اختلال هستند و یا از عفونت های مکرر واژن و رحم بدلیل باز بودن دهانه واژن  رنج می برند. درمان قطعی و برگشت ناپذیر تمامی این علائم با انجام عمل واژینوپلاستی یا پرینورافی می باشد.

این عمل تحت بی هوشی سبک عمومی یا بی حسی موضعی قابل انجام بوده  طول عمل حدود نیم تا یک ساعت می باشد. در برخی موارد افرادی که دچار افتادگی رحم و مثانه هم هستند انجام آنها با هم در یک جلسه امکان پذیر می باشد. بهبودی پس از عمل سریع بوده و تمامی بیماران 3 روز پس از عمل می توانند کار و فعالیت های عادی خود ( به جز نزدیکی ) را از سر بگیرند. انجام مقاربت جنسی خدود 27 روز پس از عمل توصیه می شود. درد پس از عمل بسیار مختصر بوده و با مصرف مسکن های تجویزی کاملا قابل کنترل می باشد.

هزینه عمل زیبایی واژن

هزینه جراحی زیبایی واژن می تواند تحت پوشش بیمه قرار گیرد و تخفیفات ویژه جهت مراجعین در نظر گرفته شده است.

با انجام این عمل توسط جدیدترین تکنیک های جراحی روز دنیا توسط دکتر مریم لطفی زاد ، بهترین نتایج زیبایی و رضایت جنسی حال شده و هیچ عارضه ای نیز جهت بیمار ندارد.

انجام عمل زیبایی واژن ( به طریق لیزر واژینال یا جراحی ) و لیزر روشن کننده رنگ پوست ناحیه تناسلی  در یک جلسه جراحی با هم نیز امکان پذیر می باشد.در برخی موارد بر حسب تمایل بیماران عمل تزریق چربی در لابیا به منظور برجسته سازی و زیبایی دستگاه تناسلی خارجی زنان و رفع  نسبي تیرگی پوست ناحیه تناسلی  به همراه عمل تنگ کردن واژن  همزمان انجام می شود

 

گالری عکس قبل و بعد از عمل زیبایی واژن در مطب موجود است. 

جهت اطلاع از هزينه جراحي مي توانيد با تلفن 22721841 در تمام ساعات روز تماس حاصل نمایید.زمان انتشار: شنبه 27 ارديبهشت 1393 (4 سال قبل)
تعداد بازدید: ۲۰۴۱۰۶