دکتر مریم لطفی زاد

دکتر مریم لطفی زاد

تجریش / خیابان شریعتی / نرسیده به پل رومی / جنب پمپ بنزین اسدی / برج نگین الهیه/ طبقه چهارم / واحد 402

سوالات متداول

درصورتیکه سوال خود رو در لیست زیر پیدا نکردید می توانید می توانید از قسمت مشاوره پزشکی پرسش خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

سلام عزیزم عمل لابیاپلاستی می تواند به تنهایی یا در صورت تمایل شما به برجسته سازی دستگاه تناسلی و رفع تیرگی پوست آن ناحیه همراه با تزیق چربی در لابیا انجام شود . گالری عکس های لابیاپلاستی قبل و بعد از عمل در مطب موجود است. هزینه عمل زا می توانید با تلفن 22721841 از منشی اینجانب سوال بفرمائید.
سلام عزیزم با انجام تزریق چربی در پوست ناحیه تناسلی بدلیل وجود سلول های بنیادی و کلاژن در بافت چربی رنگ پوست ناحیه تناسلی به طور نسبي روشن می شود. چربی به روش ساکشن از نواحی دارای چربی بدنتان کشیده شده و پس از آماده سازی توسط سرنگ های ظریفی به ناحیه مورد نظر که می تواند تناسلی وغیره باشد تزریق شده و سبب برجسته سازی ناحیه و روشن شدن رنگ پوست و رفع چروکیدگی پوستی می شود. هزینه انجام آن را می توانید تلفنی از منشی اینجانب سوال بفرمائید.
سلام عزیزم با توجه به شرایط سنی ایشان و خونریزی غیر طبیعی رحمی و گزارش سونوگرافی انجام عمل در آوردن رحم ( هیسترکتومی ) توصیه می شود. بله اینجانب با بیمارستان آپادانا قرار داد دارم که اکثر بیمه های تکمیلی را پوشش می دهد. جهت اطلاع کامل از هزینه عمل می توانید با تلفن 22721841 منشی تماس بگیرید.
با سلام گزارش سونوگرافی ایشان رویت شد. با توجه به بزرگی سایز رحم و تعدد فیبروم ها و خونریزی شدید رحمی ایشان و شرایط سنی ایشان انجام عمل هیسترکتومی ( در آوردن جسم رحم) بدون تخمدانها در مورد ایشان توصیه می شود. جهت انجام عمل جراحی به مطب اینجانب مراجعه نمایند.
سلام عزیزم عدم تقارن لابیا براحتی با انجام عمل لابیا قابل حل است و اگر عمل به دقت و ظرافت انجام شود و کرم های ترمیم کننده پس از عمل مصرف شوند جای عمل معمولا پس از 3 ماه قابل رو.یت نیست. جهت اطلاع از هزینه عمل با منشی اینجانب تماس تلفنی بگیرید با شماره 22721841
سلام عزیزم عمل تنگ کردن واژن یا پرینورافی با بی هوشی عمومی یا بی حسی موضعی توسط اینجانب انجام می شود و بهتر است قبل از عمل جهت معاینه در مورد شدت گشادی واژن و انتخاب نوع بی حسی جهت مشاوره به مطبم مراجعه نمایید. انجام همزمان عمل پرینورافی با لابیاپلاستی و تزریق چربی به ناحیه بیکینی ( پکیج سه گانه LPT ) نیز بر حسب تمایل بیماران محترم انجام شده و سبب تخفیف در هزینه های جراحی و نقاهت مشترک می شود. تلفن مشاوره هزینه جراحی های زیبایی 22721841