دکتر مریم لطفی زاد

دکتر مریم لطفی زاد

تجریش / خیابان شریعتی / نرسیده به پل رومی / جنب پمپ بنزین اسدی / برج نگین الهیه/ طبقه چهارم / واحد 402

نظرهای کاربران در مورد جراحی های خانم دکتر لطفی زاد

سلام خانم دکتر جان.از راه اندازی سایتتون خیلی خوشحال شدم قطعا خیلی کامل تر از وبلاگتونه .هر چند که اون باعث آشنایی من با شما شد.و از اینکه سوالات و نگرانی هامون رو سریع پاسخگو هستید ازتون صمیمانه متشکرم.

معصومه

سلام خانم دکتر، از اینکه وقت میگذارید و سوالات ما را با سرعت پاسخ می دهید بسیار ممنون و سپاسگذارم. ای کاش همه پزشکان مثل شما وجدان پزشکی داشتند.

فاطمه

خدمت خانم دکترلطفی زاد امروز ۲ ماه از عمل جراحی زیبایی شکمم گذشته است. با اینکه حضورا هم جهت ویزیت بعد از عمل مطبتون آمدم آنقدر از نتیجه اش خوشحالم که می خوام یه تشکر مجدد بکنم. خدا قوت و خسته نباشید.

غزاله

بسیار سپاسگذارم از توجه شما و اینکه انقدر سریع جواب سوالم رو دادید.

shadpey

خانم دکتر خیلی ازتون ممنونم..خدا اجرتون بده

فاطمه

سلام خانم دکتر من آبادان هستم و برای عمل لابیا دلم میخواد بیام پیش شما. اما خیلی واسم سخته بیام اونجا. شما نمیاید آبادان؟ :)

بهناز

با سلام من تا این لحظه، سایت پزشکی مشابه با سایت شما، با این کیفیت و قدرت ندیدم، وجود سایتهایی از این دست، توی زندگی افرادی امثال من که یا با مراجعه به پزشک مشکل دارن یا از به پزشک مراجعه کردنهای متفاوت و بی نتیجه خسته شدن و یا... بسیار تاثیرگذار و امیدوارکننده است. تعهد شما برای خدمت به دیگران حقیقتا ناب و ستودنیه...پاینده و سلامت باشید.

المیرا

سایت شماعالی تشکرمیکنم

مریم

سلام. واقعا انساني به تموم معنا. مي بوسمتون

شعله

خانم دكترجان خيلي بزرگواريد مديون محبتهاي بي دريغتون هستم مثل هميشه دعاگوي شما وسلامتيتون هستم

فريده