دکتر مریم لطفی زاد

دکتر مریم لطفی زاد

تجریش / خیابان شریعتی / نرسیده به پل رومی / جنب پمپ بنزین اسدی / برج نگین الهیه/ طبقه چهارم / واحد 402

هزینه لابیاپلاستی

هزينه لابياپلاستی

يكي از موارد مهم جهت انجام جراحی لابياپلاستی نظير هر جراحی زيبايی اطلاع از هزينه آن می باشد. جراحی لابياپلاستی در كلينيك دكتر لطفی زاد با مناسب ترين هزينه انجام شده لذا بيماران زيادی از سراسر ايران و نيز از كشورهای خارجی جهت انجام اين جراحی به اين كلينيك مراجعه می نمايند.

 

هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟

 

فاكتورهای موثر در هزينه عمل لابياپلاستی:

 

  • روش انجام جراحی لابياپلاستی 
     

اين جراحی به دو صورت لابياپلاستی ليزری و لابياپلاستی به روش جراحی پلاستيك قابل انجام است .در روش ليزری با استفاده از دستگاه ليزر موناليزا تاچ لبه های اضافی واژن حذف می شوند و نتيجه جراحی زيباتر و برش صاف تری حاصل مي شود و تورم و خونريزی بعد از عمل وجود نخواهد داشت . انجام لابياپلاستي به روش ليزر هزينه آن مختصري از لابياپلاستی به روش جراحی بيشتر است . انجام جراحی لابياپلاستی به تنهایی يا به همراه با ساير جراحی ها نظير كليتورال هود ريداكشن clitoral hood reduction و جراحی پرينورافی( تنگ كردن واژن ) و جراحی ترميمی واژن و تزريق چربی Fat Injection در لابياماژور ها جهت برجسته سازی انها و پوشاندن قسمت وسط و ليزر روشن كننده ناحيه بيكينی whitening Laser در صورت انجام عمل لابياپلاستی با سايرجراحی ها پكيج های تخفيف موجود است كه هزينه اين پكيج ها را با تماس با شماره مطب مشاوران دكتر لطفی زاد به اطلاع شما عزيزان می رساند.

 

  •  نخ ها و وسائل مورد استفاده در عمل لابياپلاستی 

 

استفاده از نخ بخيه ظريف و مرغوب و باكيفيت عالي و وسائل استريل كردن در اتوكلاو مدرن سبب حصول بهترين نتيجه زيبايی و عدم بر جا ماندن اسكار عمل می شود . در كلينيك دكتر لطفی زاد جراح زيبايی زنان از بهترين نخ های مارك Ethicon امريكايی جهت اين جراحی استفاده می شود كه سبب رضايت كامل بيماران می شود.

 

  • محل انجام جراحی لابياپلاستی 
     

انجام لابياپلاستی در مطب با بی حسی موضعی هزينه كمتری از انجام آن با بی هوشی عمومی در بيمارستان دارد و علاوه بر اجتناب از عوارض بی هوشی سبب كاهش چشمگيری در هزينه ( حدود ٣٠درصد) می گردد. بيشتر افراد بدليل راحتی و سرپايی بودن و عدم نياز به بستری و نيز هزينه كمتر گزينه لابياپلاستی با بی حسی موضعی در مطب را انتخاب می كنند.

 

نكته:

در برخی افراد قسمت بالای لابيامينور بنام كليتوريس بزرگ است و با انجام لابياپلاستی به تنهايی امكان دارد تناسب بين قسمت بالا و پايين حاصل نشود لذا نياز به عمل كليتورال هود ريداكشن در اين موارد همراه با عمل لابياپلاستی وجود دارد . جهت رفاه حال بيمارانی كه ساكن تهران نيستند و يا بيماران اينترنشنال می توانند جهت مشاوره با دكتر و اطلاع دقيق از هزينه با دايركت اينستاگرام دكتر لطفی زاد jarahezanan@تماس حاصل نمايند.

مقالات پیشنهادی
ارسال نظر